Ayça Törün

Kişisel marka misyonu: “İyi bir sunum yeteneği ve hitabet, kişisel imajın ayrılmaz bir parçasıdır. Unvanınız ne olursa olsun kendisini ve fikirlerini etkileyici, akılda kalıcı bir şekilde sunanlar iş dünyasında fark edilen kişilerdir. Siz de sunumuzla farkınızı yansıtın."

Billur Ertuğrul

Kurucu, That's Me! Kişisel Marka Ajansı

Kişisel marka misyonu: "İş hayatında varlık gösteren her insanın daha keşfedilebilir, daha paylaşılabilir ve daha akılda kalıcı olmasını sağlamak. Kendisini marka olarak konumlandıran ve dijitalin gücünü kullanan her insan, sektöründeki herhangi bir uzmandan sektörün konuşulan ismine dönüşebilir."

Burak Törün

Haber Spikeri, İletişim Koçu ve TEDx Konuşmacısı

Kişisel marka misyonu: “Öncelikle EGO’muzla ve zihnin diğer fonksiyonlarıyla nasıl ilişki kurmamız gerektiğini kişisel markalama yolculuğunda bireylere öğretmek.”

Didem Ece

Kişisel Marka & Kurumsal İmaj Danışmanı

Kişisel marka misyonu: "Serbest girişimcilerin ve profesyonellerin sosyal ve iş dünyalarında başarıyı taçlandırmaları ve sevilen, sayılan, güven duyulan kişiler olabilmeleri için kişisel ve kurumsal markalarını etkili şekilde kullanmalarına yardımcı olmak."

Didem Moralıoğlu

Kişisel Marka Danışmanı, Bilinçaltı Uzmanı ve Yazar

Kişisel marka misyonu: “Herkes ben AŞ.’nin CEO’sudur… Hepimiz kendi işimizin patronu olmak isteriz. Bunu isterken bugüne kadar kendimizi nasıl lanse ettiğimizi, insanların bizi nasıl algıladığını ya da adımızı ilk duyduklarında akıllarında ne canlandırdığını genellikle göz ardı ederiz. Sağlam ve güvenilir bir kişisel marka olmak, öncelikle isminizin ve yaptıklarınızın nasıl algılandığıyla ilgilidir. Nasıl algılandığınız da yaptığınız işin satışı ile doğru orantılıdır. Şimdi Ben AŞ.’ye CEO mu olmak istiyorsunuz? Yoksa çalışan bir uzman mı? Karar sizin!”

Haydar Özkömürcü

Growth Hacker ve Dijital Pazarlama Eğitmeni

Kişisel marka misyonu: “Bireylerin kişisel markalaşma sürecini dijital araçlarla en doğru şekilde gerçekleştirmek."

Onur Tuğman

Kişisel marka misyonu: "20 yılı aşkın marka yönetimi deneyimi ve doktora seviyesinde akademik kariyer ile teoriyi pratikle harmanlayarak eğitimlerime katılanlara eşsiz bir deneyim yaşatıyorum. Katılımcılara sadece bilmeyi değil, yapabilmeyi de aktarmak ise temel amacım."

Rabia Altunay

LinkedIn Sertifikalı Eğitmen ve Danışman

Kişisel marka misyonu: “Bireylerin LinkedIn’i amaçlarına uygun bir şekilde etkin olarak kullanmasını sağlamak ve LinkedIn üzerinde bireysel imaj yönetimlerini güçlü bir şekilde oluşturmalarını ve yönetmelerini sağlamak.”

Samet Ensar Sarı

Girişimci, Dijital Danışman ve Gig Ekonomisi Uzmanı

Kişisel marka misyonu: "Şirketlerin bireylerden oluştuğunu hatırlatmak ve özellikle temsil gücüne sahip tüm yöneticilerin ve girişimcilerin kişisel markalarıyla hem kendi hem de şirketleri adına fark yaratmalarını sağlamak."

Serhan Ok

Marka Danışmanı, Antropolog ve Yazar

Kişisel marka misyonu: “İnsan, markalaşmanın ütopyasıdır. Çünkü özgünlüğün zirve noktasıdır. Etkili bir kişi marka yönetimi için gerekli olan tek şey, bu özgünlüğün tutarlı bir şekilde resmedilmesidir.”