Dünyanın En İyi 5 Kişisel Web Sitesi

Kişisel markanızı oluşturmayı bir yapboz olarak görürsek mümkün olan en iyi kişisel marka web sitesini kurmayı en önemli parça olarak görebiliriz. Yani bir kişisel markayı marka yapan en önemli unsur web sitesidir diyebiliriz başka bir deyişle. En iyi 5 kişisel marka sitesine geçmeden önce biraz kişisel marka sitesi hakkında bilgilenelim…

En iyi kişisel marka web sitesini oluşturmak, mesajınızı, amacınızı ve misyonunuzu hem görsel olarak hem de harika bir kopya ve içerikle net bir şekilde gösterme yeteneğinizle başlar. Bu genellikle kişisel marka web sitenizi oluşturmaya başlamadan önce yapılması gereken ön çalışmadır. Mesajınız ve konumlandırmanız, web sitenizin tasarımını önemli ölçüde etkileyecektir.

Sadece iyi bir web sitesi oluşturmak yeterli değildir. İçeriklerinizin de çok iyi olması gerekir. En önemli başka bir unsur ise düzenli olarak giriş yapmanız gerektiğidir. Tek başına harika bir kişisel marka web sitesi sizi başarıya ulaştırmayacak olsa da, genel denklemin son derece önemli bir parçasıdır.

            İşte dünyanın en iyi kişisel marka web sitesi örneklerinden 5 tanesi:

 Nicholas Kusmich

            Bir Facebook reklam uzmanı, yazarı ve eğitmeni olan Nicholas Kusmich karlı ücetli reklam stratejileri kullanarak işletmelerin nasıl büyüdüğünü öğretiyor.

            Aynı zamanda Kusmich, kişisel markasını güçlendirip, endüstrisinde otorite kurarak pazarlaması etrafında tescilli süreçler geliştirdi ve markalaştırdı.

Web sitesi: www.nicholaskusmich.com

Marie Forleo

            195’den fazla ülkede bir izleyici kitlesine sahip olan Marie Forleo, güçlü bir kadın figürü oluşturuyor. Forleo, içeriklerini, etkileyici ve canlı bir şekilde paylaşarak takipçileriyle arasında aktif bir bağ oluşturuyor.

            Web sitesi, kişisel bir marka uzmanının web sitesini yansıtıyor ve özgünlüğünü başkalarına yardım etme tutkusuyla vurguluyor.

Web sitesi: www.marieforleo.com

Mel Abraham

            Mel Abraham, bir girişimci düşünce lideri, eğitmen ve yazar. Mel, gerçek girişimcilere eğitim sağlayarak, iş stratejileri, hizmetleri ve idealleri aracılığıyla hayatları etkileyen mirasların yaratılmasına yardımcı oluyor.

         Çerçeveleri ve metodolojileri aracılığıyla, nasıl anlamlı bir topluluk oluşturacağınızı, işinizi nasıl kuracağınızı ve daha büyük ve daha cesur bir yaşam sürdüreceğinizi gösteriyor.

Web sitesi: www.melabraham.com

Tony Robbins

            Zamanımızın 1 numaralı yaşam ve iş stratejisti ve web sitesi onun yetki ve uzmanlığını mükemmel bir şekilde yansıtan bir kişisel gelişim uzmanı.

         Milyonlarca takipçisi ve etkinliklerine katılan yüz binlerce ile Tony, gerçek bağlantı ve tutarlı marka oluşturma sanatında ustalaşan bir isim.

Web sitesi: www.tonyrobbins.com

Gary Vaynerchuk

            Gary Vaynerchuk, Kişisel Markalaşmada gerçek bir öncü olarak görülmektedir. Kendi medya şirketlerinin seri girişimcisi, yatırımcısı, başkanı ve CEO’su olan Gary, sosyal medya aracılığıyla güçlü içerikler paylaşarak kitlesini büyütmeye devam ediyor.

         Kendisi aynı zamanda yeni teknolojinin kötü şöhretli erken uygulayıcılarından biri ve yeni ortamdan tutarlı bir şekilde nasıl yararlanılacağını öğretiyor.

Web sitesi: www.garyvaynerchuck.com

Kaynak: https://personalbrand.com/6-website-example-personal-brand/

Önceki İçerikTüm Zamanların En Etkili Girişimcileri / 2
Sonraki İçerikGörsel Keşif Motoru: Pinterest